Dankzij deskundige coaching kwaliteit van onderwijs Omdat de persoonlijke benadering bij ons voorop staat Omdat we met passie ons werk doen

Wie wij zijn

Joyce Plas

Joyce Plas
Algemeen Directeur

Neem contact op met Joyce via j.plas@nivvo.nl

Frank Voskuil

Frank Voskuil
Commercieel Directeur

Neem contact op met Frank via 06 1452 8536 (appen mag ook) of f.voskuil@nivvo.nl

Maaike Vissink
Operationeel manager

Neem contact op met Maaike via 06 5265 8364 (appen mag ook) of via m.vissink@nivvo.nl

Saskia van den Bosch

Saskia van den Bosch
Commercieel medewerker

Neem contact op met Saskia via 0318 506926 (appen mag ook) of via s.vandenbosch@nivvo.nl

Simone Roos

Simone Roos
Senior Adviseur Onderwijs

Neem contact op met Simone via 06 5494 5683 (appen mag ook) of via s.roos@nivvo.nl

Johan Keimpema

Johan Keimpema
Senior Adviseur Onderwijs

Neem contact op met Johan via 06 1260 7874 (appen mag ook) of via j.keimpema@nivvo.nl

Tamara Schepers

Tamara Schepers
Recruiter

Neem contact op met Tamara via 06 8353 4089 (appen mag ook) of via t.schepers@nivvo.nl

Remco Ruchtie
Recruiter

Neem contact op met Remco via 06 2010 3251 (appen mag ook) of via r.ruchtie@nivvo.nl

Afke Hupkens

Afke Hupkens
Recruiter

Neem contact op met Afke via 06 1260 8162 (appen mag ook) of via a.hupkens@nivvo.nl

Celine Hendriks

Céline Hendriks
Adviseur Onderwijs

Neem contact op met Céline via 06 1229 5811 (appen mag ook) of via c.hendriks@nivvo.nl

Jeroen Hoogveld
Adviseur Onderwijs

Neem contact op met Jeroen via 06 2285 1818 (appen mag ook) of via j.hoogveld@nivvo.nl

Daphne Maasland
Recruiter

Neem contact op met Daphne via 06 1297 4526 (appen mag ook) of via d.maasland@nivvo.nl

Fenny Daud
Recruiter

Neem contact op met Fenny via 06 1342 2051 (appen mag ook) of via f.daud@nivvo.nl

Erwin Grootenboer
Adviseur Onderwijs

Neem contact op met Erwin via 06 8381 0431 (appen mag ook) of via e.grootenboer@nivvo.nl

GRATIS alle nieuwe vacatures ontvangen per e-mail?

Volledig afgestemd op jouw specifieke wensen.

Aanmelden Je kunt je later altijd met n klik weer uitschrijven.