Dankzij deskundige coaching kwaliteit van onderwijs Omdat de persoonlijke benadering bij ons voorop staat Omdat we met passie ons werk doen

Wie wij zijn

Wim Bubberman
Commercieel Directeur

Neem contact op met Wim via 06 2247 4845 (appen mag ook) of via wim@ditiswijs.nl

Simone Roos

Simone Roos
Senior Adviseur Onderwijs

Neem contact op met Simone via 06 5494 5683 (appen mag ook) of via s.roos@nivvo.nl

Remco Ruchtie
Recruiter

Neem contact op met Remco via 06 2010 3251 (appen mag ook) of via r.ruchtie@nivvo.nl

Johan Keimpema

Johan Keimpema
Senior Adviseur Onderwijs

Neem contact op met Johan via 06 1260 7874 (appen mag ook) of via j.keimpema@nivvo.nl

Erwin Grootenboer
Adviseur Onderwijs

Neem contact op met Erwin via 06 8381 0431 (appen mag ook) of via e.grootenboer@nivvo.nl

Daphne Maasland
Recruiter

Neem contact op met Daphne via 06 1297 4526 (appen mag ook) of via d.maasland@nivvo.nl

GRATIS alle nieuwe vacatures ontvangen per e-mail?

Volledig afgestemd op jouw specifieke wensen.

Aanmelden Je kunt je later altijd met één klik weer uitschrijven.